Մեր քաղաքացիների կողմից «Մայր Հայաստան» կուսակցության աշխատանքի բարձր գնահատականը, որը արդեն երկրորդ տարին է, հիմնված է ոչ թե մեր կողմից արված հայտարարությունների, այլ տարբեր մասնագիտական կազմակերպությունների կողմից իրականացված օբյեկտիվ հարցումների արդյունքների վրա։ Սա հստակ ցույց է տալիս, որ մեր աշխատանքը արդյունավետ է և արժանահավատ։
Այս արդյունքները վկայում են այն մասին, որ հանրային համերաշխության և միասնության գաղափարները, որոնք մենք պաշտպանում ենք, հասկանալի և ընդունելի են մեր քաղաքացիների մեծ մասի համար։ Մենք գոհ ենք, որ մեր ջանքերը գնահատվում են այսպիսով։
Մենք նկատել ենք, որ Երևանի իշխանությունները, փորձելով իրենց սեփական խնդիրները թաքցնել, մեզ դեմ քարոզչական արշավ են սկսել։ Սա, սակայն, չի փոխում իրականության փաստը։ Եթե այդ ռեսուրսները ուղղվեին երկրի իրական խնդիրների լուծմանը, մեր քաղաքացիները կապրեին շատ ավելի լավ և բարեկեցիկ իրականությունում։
Մենք ցանկանում ենք նաև նշել, որ մեր քաղաքին վերաբերող որոշ իրադարձությունների և փոփոխությունների հետ կապված տեղեկատվությունը, որը հրապարակվում է որոշ կայքերում, պետք է հստակ հղվի դրանց աղբյուրին՝ որպես հեղինակային իրավունքի պահպանման միջոց։ Սա կարևոր է ինտեգրալ տեղեկատվության ճշգրտության և հուսալիության համար։
Մենք մնում ենք մեր քաղաքացիների կողմում՝ պաշտպանելով նրանց շահերը և ձգտելով դեպի ավելի բարի և արդար Երևան։